Partnerstwa

Firma PR współpracująca ze środowiskiem biznesowym i marketingowym

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat firm, z którymi na co dzień współpracujemy oraz organizacjami, do których należymy.

H9PR

Jesteśmy oficjalnym partnerem H9PR, firmy, która świadczy kompleksowe usługi doradcze z zakresu działań komunikacyjnych. H9PR specjalizuje się w dwóch segmentach – w działaniach dla osobowości sportowych i osób publicznych oraz dla marek i firm. Jej klientami są Anna i Robert Lewandowscy.

SAIA Alliance

Działamy w ramach SAIA Alliance, która zajmuje się komercjalizacją idei i projektów. W strukturach organizacji funkcjonują firmy i eksperci z obszarów takich jak: strategie biznesowe, marketing, sprzedaż, design i komunikacja marketingowa. Dzięki połączeniu kompetencji z różnych obszarów SAIA Alliance może przeprowadzić całościowy proces komercjalizacji – od analizy, przez stworzenie strategii, po jej wdrożenie. Consulting’n more jest jedną z firm członkowskich i odpowiada za obszar komunikacyjny realizowanych przez organizację projektów.

IPREX

Międzynarodowa Organizacja Niezależnych Firm Public Relations IPREX Global Communication została założona w 1983 roku w Stanach Zjednoczonych przez firmy PR, które poszukiwały możliwości obsługi swoich klientów poza rynkiem lokalnym. Dzisiaj IPREX jest jedną z największych międzynarodowych organizacji tego typu z ponad 120 biurami oraz 1800 pracownikami na całym świecie. Roczny dochód organizacji wynosi 250 milionów dolarów. Consulting’n more jest jedynym w Europie Środkowo Wschodniej członkiem IPREX, dzięki czemu ma możliwość prowadzenia działań PR nie tylko na rynku polskim, lecz także globalnie.

Podkarpacki Klub Biznesu

Podkarpacki Klub Biznesu to Stowarzyszenie zrzeszające przedsiębiorców głównie z terenu województwa podkarpackiego, ale nie tylko. Powstał przede wszystkim po to, by wspierać i integrować środowiska biznesowe oraz budować prestiż i siłę podkarpackiej przedsiębiorczości. Wśród członków Klubu znajdują się firmy takie jak Asseco Poland, Kazar Footwear, Lux Med, Zelmer Work Service, Vita Sp z o.o., Toi Toi Polska oraz Hotel Arłamów. Consulting'n more posiada status Członka Klubu od kwietnia 2017 r.

Konfederacja Lewiatan

Konfederacja Lewiatan jest najbardziej wpływową polską organizacją biznesową, reprezentującą interesy pracodawców w kraju i Europie. Jej głównym celem jest wspieranie rozwoju firm, a także dbanie o trwały wzrost gospodarczy, lepsze prawo, zdrową konkurencję, wzrost zatrudnienia i wzmocnienie kapitału społecznego. Konfederacja zrzesza 3900 firm, zatrudniających 835 tysięcy pracowników. Consulting'n more od stycznia 2018 r. jest członkiem Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu zrzeszonego w ramach konfederacji Lewiatan.