O nas

Consulting’n more - zaufany partner z obszaru Public Relations

Agencja specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych marek oraz firm. Przez blisko 10 lat działalności na rynku zrealizowała projekty zarówno dla przedsiębiorstw B2B, jak i marek konsumenckich. Dzięki sprawnej współpracy ze środowiskiem biznesowym, wspieramy swoich klientów nie tylko w komunikacji rozumianej jako przygotowywanie treści, lecz także w budowaniu relacji biznesowych.

Jako jedyna agencja PR w Polsce działamy w strukturach IPREX – Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm Public Relations. Dzięki przynależności do międzynarodowej sieci mamy możliwość prowadzenia działań PR praktycznie na całym świecie, a nasz zespół czerpie z doświadczeń najlepszych specjalistów na skalę globalną.

O nas

Agencja Consulting’n more powstała w 2008 roku w Warszawie. Dzięki organicznemu rozwojowi, podążaniu za trendami i wymaganiami rynkowymi, a także budowaniu zespołu złożonego z fachowców i pasjonatów, dzisiaj możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy dojrzałym, świadomym i zgranym kolektywem.

 

Jako firma jesteśmy zdania, że nie ma jednej definicji terminu „public relations”. Dla jednych będzie ono oznaczać tworzenie ciekawego contentu, dla innych zapewnienie publikacji w mediach, jeszcze inni postrzegają PR jako doradztwo wizerunkowe i biznesowe. W codziennej pracy dążymy do tego, by odpowiadać na potrzeby naszych klientów i wspierać rozwój ich biznesu. Niezależnie od tego, która definicja PR jest im najbliższa.

Nasz styl pracy

Do każdego realizowanego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. W kontakcie z Klientem stawiamy na partnerskie relacje i zrozumienie, dostosowując najefektywniejsze biznesowo narzędzia PR do celów i możliwości budżetowych. W codziennej pracy ponad wszystko cenimy sobie dobre relacje, komfort pracy, wzajemną edukację i zaufanie.

 

Nasze podstawowe kompetencje łączy idea one stop shopu z zakresu szeroko rozumianych treści. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu zintegrowanej komunikacji spajającej świat PR-u, content marketingu oraz online’u. Pracujemy w sferze mediów tradycyjnych, ale naszą specjalizacją jest również świat cyfrowego contentu.

 

Przez blisko 10 lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki zróżnicowanych projektów dla Klientów reprezentujących takie branże jak: farmacja, telekomunikacja, meblarstwo, finanse, IT, usługi profesjonalne, handel, produkcja i wiele innych.

 

Od roku 2017 jesteśmy jedynym w Polsce członkiem Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm Public Relations IPREX. Organizacja zrzesza niezależne agencje PR z całego świata – obecnie w ramach struktury działa ponad 1800 osób oraz 120 agencji z Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Poznaj naszych partnerów