PR Strategy Manager

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • tworzenie krótko- oraz długoterminowych strategii komunikacji dla obecnych i przyszłych Klientów Agencji (analiza, cele i założenia, big idea, kluczowe kanały i narzędzia komunikacji – on line, off line)
  • samodzielne budowanie ofert / strategii / rekomendacji dla potencjalnych Klientów Agencji (poczynając od etapu briefingu, po prezentację dla Klienta i zamknięcie procesu ofertowania)
  • przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów
  • research, analiza rynku, raportów branżowych, trendów, zachowań konsumenckich oraz konkurencji
  • identyfikacja potrzeb i oczekiwań Klientów
  • doradztwo strategiczne przy bieżących projektach realizowanych przez Agencję
  • współpraca z CEO w zakresie budowania marki własnej Agencji

Wyślij CV, jeśli posiadasz:

  • 4-letnie doświadczenie w zakresie budowania strategii komunikacji poparte sukcesami (mile widziane doświadczenie na stanowisku samodzielnego stratega)
  • portfolio autorskich projektów
  • opanowaną sztukę tworzenia prezentacji
  • wysokie kompetencje analityczne – sprawnie analizujesz dane ilościowe i jakościowe, potrafisz wyciągać logiczne wnioski, trafnie diagnozować problemy i szukać rozwiązań
  • umiejętność łączenia strategii kreatywnej ze strategią narzędziową
  • zdolność precyzyjnego i jasnego formułowania myśli
  • wysoko rozwinięte umiejętności autoprezentacji oraz budowania relacji z Klientami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na współpracę z anglojęzycznymi Klientami

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji różnorodnych, ciekawych projektów
  • pracę w zgranym, zaangażowanym zespole
  • partnerskie podejście do współpracy
  • prywatna opieka medyczna

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@consultingandmore.pl z dopiskiem: PSM

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Consulting & More Sp. z o.o. („Consulting’n more”) z siedzibą w Warszawie (02-904) przy ul. Bernardyńskiej 16c/147. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Consulting’n more w celu realizacji procesu rekrutacyjnego znajduje się pod linkiem: http://bitly.pl/SxupN