Asystent/ka CEO

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/ki CEO.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa administracyjna biura
  • nadzór nad dokumentacją i dbanie o jej prawidłowy obieg
  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej
  • planowanie, organizacja i rozliczanie podróży służbowych oraz spotkań biznesowych (krajowych i zagranicznych)
  • ścisła współpraca z CEO w zakresie realizacji codziennych zadań, również prywatnych
  • koordynacja oraz przygotowywanie zamówień na artykuły biurowe i spożywcze, kontrola kosztów
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej biura
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji

Wymagania:
  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (pełny pakiet MS Office)
  • umiejętność zarządzania priorytetami i wielozadaniowość
  • inicjatywa, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • dużą samodzielność i elastyczność w działaniu
  • przyjazną atmosferę
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Consulting & More Sp. z o.o. („Consulting’n more”) z siedzibą w Warszawie (02-904) przy ul. Bernardyńskiej 16c/147. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Consulting’n more w celu realizacji procesu rekrutacyjnego znajduje się pod linkiem.