Aktualności

Bieżące informacje z działalności Consulting’n More

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością – informacjami o nowych Klientach, prowadzonych projektach, zmianach w zespole.

Produkty firmy Medisept umożliwiają codzienne utrzymanie czystości i higieny oraz skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi. Od lutego, produkty do dezynfekcji z linii konsumenckiej firmy Medisept dostępne są również za pośrednictwem sklepu internetowego dezynfekcja.pl. W ofercie online znajdują się m.in. spraye do rąk i stóp, preparaty do powierzchni, czy jednorazowe chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni.

PROMAR, polska firma specjalizująca się w optymalizacji zużycia energii i mediów ma za sobą inaugurację systemu Imperius – nowatorskiego narzędzia do zdalnego zarządzania i monitorowania instalacji HVAC oraz OZE. Imperius został podłączony do urządzeń odpowiedzialnych za kontrolę i zarządzanie gospodarką cieplną oraz wodną w Barcinie i Piechcinie w woj. kujawsko-pomorskim. PROMAR udowadnia tym samym, że mniejsze miejscowości też mogą być SMART!

AkzoNobel, lider innowacji na rynku farb i powłok, znany jest w branży ze swojego innowacyjnego podejścia do rozwoju produktów w kierunku bardziej przyjaznych użytkownikom i środowisku. Obecnie firma zaprasza startupy i scaleupy z całego świata do wzięcia udziału w jej nowy projekcie Paint the Future. Jego celem jest wyłonienie najnowocześniejszych i najbardziej rewolucyjnych pomysłów z różnych zakątków globu, które w połączeniu ze światową pozycją i doświadczeniem AkzoNobel, będą miały szansę zrewolucjonizować przyszłość branży. Więcej informacji pod linkiem: https://www.letspaintthefuture.com/  

Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych miłością i radością, niosących odpoczynek w gronie najbliższych. Nowego Roku spełniającego wszystkie marzenia, pełnego optymizmu, śmiałych planów, kreatywnych pomysłów oraz niekończącego się pasma sukcesów, życzy zespół Consulting'n more!

Poszukujemy Stratega

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko PR Strategy Manager. Charakteryzuje Cię analityczny umysł, ale nie jesteś pozbawiony również kreatywności? Sprawdź naszą ofertę pracy pod linkiem: www.consultingandmore.pl/kariera/pr-strategy-manager/

Consulting’n more zaprosi do Polski agencje z całego świata

Agencja Consulting’n more została gospodarzem kolejnego zjazdu międzynarodowej sieci niezależnych agencji PR IPREX Global Communications. Zjazd odbędzie się w Warszawie na przełomie września i października przyszłego roku i wezmą w nim udział przedstawiciele agencji członkowskich z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Stanów Zjednoczonych. To pierwsza tego typu inicjatywa IPREX w Polsce. Więcej informacji pod linkiem.

Promar nowym klientem Consulting'n more

Consulting’n more rozpoczyna współpracę z firmą Promar – liderem na polskim rynku w zakresie optymalizacji zużycia energii oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą techniczną w budynkach. Współpraca obejmuje opiekę strategiczną, działania w mediach oraz komunikację na kanałach własnych firmy. Więcej informacji pod linkiem.

Medisept na targach MEDICA w Dusseldorfie

Firma Medisept jako polski producent kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji, działający na rynku od prawie 25 lat, już po raz 5-ty uczestniczyła w targach MEDICA w Dusseldorfie. Wydarzenie odbyło się w dniach 12-15 listopada. Wzięło w nim udział ponad 120 tys. odwiedzających, 5 tys. wystawców z 66 krajów.

Multikino z kolejnym kinem - tym razem w Pruszkowie

W Pruszkowie otwarte zostało kolejne kino sieci Multikino. Obiekt znajduje się w Centrum Handlowym Nowa Stacja przy ul. Sienkiewicza 19. Multikino Pruszków jako pierwsze kino sieci zostało wyposażone w technologicznie zaawansowany sprzęt do projekcji 3D - DepthQ 3D, a także projektory laserowe firmy Barco. W repertuarze Multikina Pruszków pojawią się nie tylko najnowsze premiery filmowe, ale także maratony filmowe czy koncerty gwiazd światowego formatu.Więcej informacji pod linkiem.          

Marka Meble Wójcik drugą najbardziej medialną marką meblową w Polsce!

Już po raz 11. magazyn „PRESS” przedstawił wyniki ogólnopolskiego badania TOP MARKA 2018 przeprowadzonego we współpracy z „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Marka Meble Wójcik zajęła 2. miejsce w swojej kategorii i uplasowała się tuż za firmą Ikea. Więcej informacji pod linkiem.