Aktualności

Bieżące informacje z działalności Consulting’n More

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością – informacjami o nowych Klientach, prowadzonych projektach, zmianach w zespole.

Profbud wspiera akcję Art Mural Challenge

Art Mural Challenge to wyjątkowy konkurs, mający na celu skupienie artystycznej społeczności Łodzi, okolicznych miast, a nawet całej Polski. Osoby wyróżniające się świeżym spojrzeniem na sztukę uliczną mogą zaprezentować w nim swoje pomysły na wyjątkowy mural, który zostanie namalowany w pobliżu jednej z inwestycji Profbudu - Osiedla Primo. Więcej informacji pod linkiem.

Meble Wójcik na pierwszym miejscu w rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych

Marka Meble Wójcik znalazła się na pierwszym miejscu w tegorocznej edycji Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych. Ranking organizowany przez miesięcznik "Meble Plus" jest swoistą oceną polskiej branży meblarskiej, dokonaną przez najbliższych jej partnerów – salony meblowe. Wyniki rankingu opierają się na punktach przyznawanych przez ankietowane salony meblowe z całej Polski. Link do publikacji tutaj. 

Maruta Wachta wybiera Consulting’n more

Consulting'n more nawiązało współpracę z najlepszą w Polsce kancelarią specjalizującą się w ochronie danych osobowych Maruta Wachta. Maruta Wachta działa na rynku od ponad 25 lat i wspiera kilkadziesiąt różnych firm ze wszystkich dziedzin gospodarki, w tym m.in. z branży finansowej, telekomunikacyjnej, medialnej, e-commerce, logistycznej i produkcyjnej. Consulting’n more będzie odpowiedzialne za prowadzenie działań media relations oraz przygotowywanie materiałów prasowych o tematyce eksperckiej i korporacyjnej w imieniu Kancelarii. 

Anna Lewandowska wprowadza lody do oferty Foods by Ann

W ofercie marki Foods By Ann pojawiła się nowość - lody sorbetowe bez dodatku cukru. Produkty są w pełni naturalne, nie posiadają chemicznych wspomagaczy oraz sztucznych barwników. Lody będzie można kupić w wybranych marketach i sklepach m.in. PoloMarket, Delikatesy Centrum, Auchan, Eko, Groszek, Euro Sklep, Lewiatan. Więcej informacji pod linkiem. Consulting'n more odpowiada za wsparcie mediowe wprowadzenia nowego produktu.  

Jakub Zajdel w ekskluzywnym komentarzu dla portalu Wirtualne Media

Jak radzą sobie z zarządzaniem pracownikami firmy działające w ramach międzynarodowej sieci IPREX Global Communication? Pisze dla portalu Wirtualnemedia.pl Kuba Zajdel (CEO). Cały artykuł można zaleźć pod linkiem. Agencja Consulting'n more jest jedynym w Polsce członkiem IPREX, organizacji zrzeszającej niezależne agencje public relations z całego świata. 

Dni Otwarte w fabryce marki Meble Wójcik

W dniu 23 czerwca w ramach Dni Elbląga marka Meble Wójcik zorganizowała dni otwarte fabryki Żuławska, podczas których odwiedzający mogli dowiedzieć się więcej o technologii produkcji mebli. Oprócz zwiedzania zakładu w ramach wydarzenia na gości czekały także atrakcje dla dzieci i konkursy z nagrodami, a Ci, którzy poszukiwali nowych mebli do swojego domu mogli skorzystać z porad fachowców.

MEDISEPT na konferencji "Lubelski wzór"

Firma MEDISEPT wzięła udział w regionalnym wydarzeniu skupiającym środowisko biznesowe i branżę designu, czyli "Lubelski wzór". Konferencja ma na celu prezentację dobrych praktyk z zakresu współpracy przedsiębiorstw i projektantów, a nowa linia opakowań produktów MEDISEPT posłużyła jako przykład podczas jednego z paneli eksperckich. Wydarzenie odbyło się 2 czerwca w Lublinie.

Jawar po raz kolejny spotkał się z dziennikarzami

W dniu 14 czerwca w głównej siedzibie Jawar w Ciechanowie odbyło się spotkanie dla mediów poświęcone najnowszym badaniom, które firma rozpoczęła wraz z Politechniką Opolską na początku kwietnia. Tym razem specjaliści z branży kominowej skupią się na opracowaniu systemu kominowego z odzyskiem ciepła w obudowie perlito-betonowej, dedykowanego do urządzeń grzewczych na paliwa stałe. Projekt realizowany jest przy współfinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, a pracę potrwają do końca I kwartału 2021 roku. Consulting'n more było odpowiedzialne za organizację wydarzenia i media relacje w nim związane.

Nowa strona internetowa globalnej sieci IPREX

Międzynarodowa sieć niezależnych agencji public relations IPREX uruchomiła nową stronę internetową. Nowa witryna ma jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby odwiedzających ją użytkowników. Umożliwia intuicyjne dotarcie go grup roboczych działających w ramach organizacji, a także szybkie odnalezienie Partnera działającego w danym regionie. Link do nowej strony dostępny tutaj, natomiast informacje o Consulting'n more w IPREX tutaj.    

Prima Power na targach ITM w Poznaniu

Firma Prima Power Polska już po raz kolejny bierze udział w największych targach branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej - ITM Polska. W tym roku firma zdecydowała się na prezentację wykrawarki Punch Genius + Compact Express i prasy krawędziowej eP 0520. Stoisko można oglądać do 08.06.2018 r. Consulting'n more jest odpowiedzialne za koncepcję i koordynację stoiska targowego oraz działania komunikacyjne związane z targami.