Aktualności

Bieżące informacje z działalności Consulting’n More

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością – informacjami o nowych Klientach, prowadzonych projektach, zmianach w zespole.

Legenda rodu Baczewskich

J.A. Baczewski to marka, której korzenie sięgają roku 1782. Jej historia zapisana jest w licznych wspomnieniach i anegdotach. Niedawno wraz z naszym Klientem AMBRA BRANDS wybraliśmy się do pięknego Lwowa, żeby przyjrzeć się z bliska legendzie rodu Baczewskich. Więcej dowiecie się między innymi z najnowszych numerów magazynów: Newsweek Historia, Esquire Polska i Logo. Polecamy!

Małe mieszkania nadal na topie

Ceny mieszkań w Polsce już od jakiegoś czasu systematycznie rosną. Wysokie koszty zakupu często przewyższają zdolność finansową wielu osób. Sytuacja ta doprowadziła do zmiany dotychczasowych preferencji mieszkaniowych, co z kolei przekłada się na tworzenie kompaktowych, ale funkcjonalnych lokali przez deweloperów. Takie podejście można zaobserwować między innymi w strategii firmy Profbud, która w swoich inwestycjach stawia również na mniejsze metraże. Więcej informacji znaleźć można pod linkiem.

PR w Europie - trendy i wyzwania

Jakie trendy są obecnie najsilniejsze na rynku PR w Europie? W jakim kierunku zmierza branża? Co łączy, a co dzieli poszczególne kraje? Zapytaliśmy o to przedstawicieli wybranych agencji członkowskich, zrzeszonych w sieci IPREX - InfluenceSuite z Hiszpanii, Reliant Communications z Grecji, Orca van Loon z Niemiec, Walsh:PR z Irlandii i Altezza Communications z Rosji. Jakie są wnioski z przeprowadzonych rozmów? Więcej szczegółów znaleźć można pod linkiem.  

Wirtualny sommelier od CEDC

Firma CEDC International przygotowała wyjątkową niespodziankę dla amatorów wina. Dzięki wykorzystaniu technologii AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości, konsumenci kupujący wybrane wina z winnic Torres lub Mare Magnum, mogą wziąć udział w indywidualnym szkoleniu prowadzonym przez profesjonalnego sommeliera. Consumer experience staje się obecnie jednym z najważniejszych obszarów budowania pozycji marki. Lojalność konsumentów przestaje bazować na cenie produktu czy na przyzwyczajeniu. Zamiast tego, zaczynają oni poszukiwać marek umiejących budować pozytywne doświadczenia związane z produktem – komentuje Marcin Chyliński, Marketing Manager firmy CEDC International. Więcej informacji znaleźć można pod linkiem.

"Najważniejsze to się wyróżniać" - Dawid Urban i Mateusz Oleksiuk dla Law Business Quality

Jak wyglądają relacje anioł biznesu – start-up? Czy można skutecznie połączyć funkcję społecznościową z opcją sprzedaży i zakupu ubrań? Skąd wziął się pomysł na aplikację LESS_? Między innymi o tym Dawid Urban i Mateusz Oleksiuk opowiedzieli w wywiadzie dla Law Business Quality. Polecamy lekturę najnowszego wydania magazynu!

Gorące lato a problemy z akumulatorem zimą

Wbrew powszechnemu przekonaniu to nie niskie, a wysokie temperatury mają wpływ na zużycie akumulatorów. Za nami wyjątkowo gorące lato, podczas którego termometry w Polsce pokazywały miejscami niemal 40°C. Wartość ta dwukrotnie przekracza optymalną temperaturę dla akumulatorów samochodowych. Wraz z pojawieniem się pierwszych przymrozków, osłabione urządzenia mogą odmówić posłuszeństwa - każdego roku niesprawne akumulatory odpowiadają za ok. 40% awarii aut. Jak uniknąć takiej sytuacji? Najlepiej nie czekać na nadejście zimy tylko sprawdzić stan akumulatora już teraz! Na stronie www.varta-automotive.pl można znaleźć serwis, który oferuje bezpłatny test akumulatora i umówić się na darmową kontrolę. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod linkiem.

11 lat Consulting'n more

Dziś świętujemy urodziny! Dokładnie 11 lat temu, 10 października 2008 roku, powstała agencja Consulting'n more. Dziękujemy wszystkim za ten czas - Klientom za zaufanie, a całemu Zespołowi za to, że każdego dnia współtworzy firmę i przyczynia się do jej rozwoju.

Consulting’n more gospodarzem międzynarodowego spotkania agencji PR

W dniach 3-5 października w Warszawie odbędzie się spotkanie przedstawicieli agencji PR zrzeszonych w międzynarodowej sieci IPREX - EMEA Fall Meeting 2019. Jego główne cele to stworzenie platformy wymiany doświadczeń pomiędzy firmami świadczącymi usługi komunikacyjne na różnych rynkach, a także dyskusja na temat kierunków, w jakich podąża branża - w obliczu zarówno zmieniających się trendów, jak i bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. - Potencjał ekonomiczny Europy Środkowo-Wschodniej wciąż rośnie, podobnie jak zainteresowanie członków IPREX tym regionem. Lokalizacja EMEA Fall Meeting 2019 jest zatem nieprzypadkowa. Bardzo się cieszymy, że tym razem to my, jako Consulting’n more, jesteśmy gospodarzem tego wydarzenia i mamy przyjemność gościć w Warszawie szefów agencji PR z różnych stron świata – mówi Jakub Zajdel, CEO Consulting’n more. Więcej informacji znaleźć można pod linkiem.

Grupa Ambra powołuje do życia Fundację Winiarnie Zamojskie i wprowadza nową markę win

Na specjalnie zorganizowanej konferencji Grupa Ambra ogłosiła powstanie Fundacji Winiarnie Zamojskie, której celem jest wspieranie polskich winiarzy i sadowników. Głos w sprawie konieczności wprowadzenia zmian legislacyjnych zabrał miedzy innymi wiceminister finansów, Leszek Skiba.   Zbiory winogron w Polsce pozwalają wyprodukować jedynie około 700 tysięcy butelek win. To dużo mniej niż chcieliby kupić polscy konsumenci. Dlatego Grupa AMBRA proponuje, by wykorzystać także potencjał innych owoców, takich jak gruszka, porzeczka czy wiśnia. Dowodem na ich szlachetność jest nowa propozycja win - Winiarnia Zamojska. Charakteryzuje ją limitowana, butikowa produkcja, ręczny zbiór i pasja winiarzy, którzy osobiście angażują się w powstawanie każdej butelki.

Ruszamy z rekrutacją

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Junior / Social Media Specialist. Jeśli posiadasz minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, a media społecznościowe nie mają przed Tobą żadnych tajemnic - zachęcamy do aplikowania! Więcej szczegółów znaleźć można w zakładce Kariera.