Aktualności

Bieżące informacje z działalności Consulting’n More

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością – informacjami o nowych Klientach, prowadzonych projektach, zmianach w zespole.

Nowość od Medisept

Firma Medisept wprowadziła do sprzedaży nowy produkt – to żel do dezynfekcji rąk. Dostępny jest w pojemności 50 ml i dwóch wariantach zapachowych do wyboru – Papaya i Cashmere. Kompaktowe rozmiary żelu pozwalają na to, by mieć go zawsze przy sobie – zarówno na co dzień, jak i podczas wakacyjnych podróży. Produkty Medisept to, potwierdzone badaniami, 99,99% skuteczności w walce z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Nowości dostępne są między innymi w sklepie internetowym.

Profbud z nową inwestycją na Gocławiu

W trzecim kwartale br. na terenie Gocławia rozpocznie się budowa nowej inwestycji firmy Profbud. YUGO – bo taką nazwę nosić będzie – to budynek o zróżnicowanej liczbie kondygnacji, który dzięki oryginalnej bryle wyróżnia się na tle pobliskiej zabudowy. Znajdą się tam 123 lokale mieszkalne, o powierzchni od 27 m2 do 116 m2 oraz lokale usługowe na parterze. Więcej informacji pod linkiem.

Nowa inwestycja Dawida Urbana

Aplikacja LESS_, która pozwala zmniejszyć zawartość szafy i wypracować własny styl, zadebiutowała na rynku w wielkim stylu. W ciągu zaledwie trzech dni od launchu stała się drugą, zaraz po Google Maps, najchętniej pobieraną aplikacją na świecie. LESS_ łączy w sobie funkcję społecznościową z opcją sprzedaży i zakupu odzieży z drugiej, a nawet trzeciej ręki. To nowy produkt w portfelu inwestora i anioła biznesu, Dawida Urbana. Więcej informacji pod linkiem.

Open Mobi inwestuje w Mobehave

Właściciele Open Mobi, Eliza Durnakowska i Marek Naruszewicz, inwestują na polskim rynku reklamy digital. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest wykupienie udziałów agencji reklamowej Mobehave. Open Mobi skupi się teraz przede wszystkim na rozwoju technologii AI oraz oferowaniu rozwiązań w obszarze Custom Audience. Działania Mobehave skoncentrują się natomiast na wypracowywaniu silnych produktów w klasycznym mobile. Więcej informacji pod linkiem.

Medisept w Światowy Dzień Higieny Rąk przypomina, jak ważna jest dezynfekcja dłoni

5 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Higieny Rąk – święto ustanowione przez WHO. Nasz Klient, firma Medisept, przypomniała, jak właściwa higiena dłoni, w tym ich skuteczna dezynfekcja, są ważne dla zdrowia i życia. Eksperckiego komentarza w tej kwestii udzielił lekarz epidemiolog i wiceprezes Medisept – Waldemar Ferschke, który zwrócił m.in. uwagę na problem utrzymania prawidłowej higieny w miejscach publicznych. Więcej informacji pod linkiem.

Bezpieczna klimatyzacja w firmie okiem profesjonalistów PROMAR

Regularny serwis urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest niezbędny do utrzymania odpowiednich i bezpiecznych warunków klimatycznych w pomieszczeniach biurowych czy na terenie zakładu produkcyjnego. Jak często należy dokonywać przeglądów instalacji klimatyzacyjnych oraz komu warto je powierzyć? Na te pytania odpowiada Piotr Grzeszkowiak, Dyrektor Działu Serwisu PROMAR, firmy świadczącej m.in. profesjonalne usługi serwisowe dla przedsiębiorstw. Więcej informacji pod linkiem.

AkzoNobel z tytułem Etyczna Firma 2018

AkzoNobel, lider w produkcji farb i lakierów, został nagrodzony w konkursie dziennika Puls Biznesu – Etyczna Firma 2018. Przedsiębiorstwo doceniono za działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej, opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, które zdaniem kapituły wyróżniają się na tle innych firm w Polsce. Więcej informacji pod linkiem.

Meble Wójcik na targach Meble Polska 2019

Marka Meble Wójcik w dniach 12-15 marca wzięła udział w targach Meble Polska 2019 w Poznaniu. Na stoisku o powierzchni 600 m2 przedstawiła kilkanaście nowych kolekcji, w których dominowały czernie połączone z naturalnymi dębami oraz industrialne odcienie betonu. W strefie Bloggers Zone zaprezentowano system Brolo, który był elementem specjalnej przestrzeni stworzonej we współpracy z blogerkami. Więcej informacji pod linkiem.

AkzoNobel wprowadza nowe, inspirujące kolory farb Dulux

AkzoNobel, światowy lider produkcji farb i lakierów, wprowadził na polski rynek nową paletę kolorów farb Dulux EasyCare oraz Dulux Kolory Świata. Wszystkie doskonale wpisują się w linię najmodniejszych w tym sezonie barw oraz inspirują do aranżowania pięknych i wyjątkowych wnętrz. Więcej informacji pod linkiem.

Grupa EKOTECH zamknęła rok 2018 z 319 tys. ton spoiwa TEFRA® dostarczonych na place budowy

W 2018 roku Grupa EKOTECH, lider w dziedzinie gospodarki obiegu zamkniętego, przetworzyła dla budownictwa ponad 300 tys. ton popiołu z węgla. Spoiwo TEFRA® posłużyło do budowy przeszło 800 km dróg ekspresowych i autostrad, dzięki czemu udało się zmniejszyć o 22% emisję szkodliwego dla środowiska CO2. Więcej informacji pod linkiem