Aktualności

Bieżące informacje z działalności Consulting’n More

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością – informacjami o nowych Klientach, prowadzonych projektach, zmianach w zespole.

#zostańwdomu - w Consulting'n more pracujemy zdalnie

Z uwagi na zaistniałą sytuację zagrożenia epidemicznego, w tych nietypowych dla wszystkich dniach, pracujemy zdalnie. Jak zawsze jesteśmy w 100% do dyspozycji naszych Klientów - pozostajemy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, a spotkania przenosimy do sieci. Mamy nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy - tymczasem robimy co w naszej mocy, aby się do tego przyczynić.

1% na rzecz Fundacji Platforma Równych Szans

Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Platforma Równych Szans. Cała kwota zebrana z tego tytułu zostanie przeznaczona na wsparcie dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym. Dziękujemy za każdą okazaną pomoc! Więcej informacji na temat działalności Fundacji znaleźć można pod linkiem.

Consulting’n more dla IDx-DR – screening retinopatii cukrzycowej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Consulting’n more odpowiada za działania media relations związane z realizowanym w Polsce programem, pozwalającym na wczesną diagnostykę retinopatii cukrzycowej. Dzięki technologii IDx-DR, wykorzystującej algorytm sztucznej inteligencji, wykrycie zmian dna oka jest możliwe na długo przed pojawieniem się pierwszych objawów. Projekt jest realizowany we współpracy z amerykańską agencją Hanser & Associates. Partnerstwo zostało nawiązane w ramach członkostwa w IPREX – międzynarodowej sieci niezależnych firm PR. Więcej informacji pod linkiem.

Grupa EKOTECH w rankingu Diamenty Forbesa 2020

Nasz Klient, Grupa EKOTECH, znalazł się w prestiżowym gronie laureatów Diamentów Forbesa 2020. To potwierdzenie rozwoju i silnej pozycji rynkowej firmy. Gratulujemy! Pełny ranking przedsiębiorstw, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość, można znaleźć w dodatku do lutowego wydania magazynu Forbes. Zachęcamy do lektury!

Rekrutujemy!

Rozpoczynamy rekrutację - do zespołu Consulting'n more poszukujemy Stażysty. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesłania CV na adres: staz@consultingandmore.pl. Więcej informacji pod linkiem.

Internet i marketing mobilny: podsumowanie 2019 oraz prognozy na 2020

Jakie trendy zdominowały internet i marketing mobilny w minionym roku? Czego możemy się spodziewać w 2020? Między innymi o to redakcja Wirtualnemedia.pl zapytała przedstawicieli czołowych agencji z branży. Eliza Durnakowska, general director Open Mobi, wśród najważniejszych kierunków 2019 roku wymienia zakupy online za pomocą urządzeń mobilnych - już niemal 80% konsumentów na świecie kupuje za pośrednictwem smartfona (dane Ipsos), a także wzrost popularności krótkich, kreatywnych materiałów wideo - w tym „odkrycie” TikToka. Więcej informacji pod linkiem.

Wesołych Świąt!

Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem wypełnionym miłością, spokojem i nadzieją, a zbliżający się Nowy Rok pełen wyzwań, ciekawych projektów i satysfakcji z podjętych działań - z życzeniami pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności od zespołu Consulting'n more.

Kino w dobie streamingu

Popularność serwisów streamingowych sprawia, że przyciągnięcie widza do kina staje się coraz większym wyzwaniem. Rywalizacja o jego czas i uwagę wykracza dziś znacznie poza konieczność zadbania o atrakcyjny repertuar czy lepszą jakość obrazu i dźwięku. Przedstawiciele branży zwracają uwagę na konieczność systematycznego badania oczekiwań widzów. W Polsce wciąż nie jest to powszechną praktyką. Więcej informacji pod linkiem.

Święta z JBB Bałdyga

W Consulting'n more przygotowania do Świąt trwają pełną parą. W drogę wyruszyły już między innymi spersonalizowane paczki, wypełnione po brzegi przysmakami od naszego Klienta JBB Bałdyga i akcesoriami kuchennymi, składającymi się na bożonarodzeniowy niezbędnik.

Legenda rodu Baczewskich

J.A. Baczewski to marka, której korzenie sięgają roku 1782. Jej historia zapisana jest w licznych wspomnieniach i anegdotach. Niedawno wraz z naszym Klientem AMBRA BRANDS wybraliśmy się do pięknego Lwowa, żeby przyjrzeć się z bliska legendzie rodu Baczewskich. Więcej dowiecie się między innymi z najnowszych numerów magazynów: Newsweek Historia, Esquire Polska i Logo. Polecamy!