Aktualności

Bieżące informacje z działalności Consulting’n More

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością – informacjami o nowych Klientach, prowadzonych projektach, zmianach w zespole.

Meble Wójcik na targach Meble Polska 2019

Marka Meble Wójcik w dniach 12-15 marca wzięła udział w targach Meble Polska 2019 w Poznaniu. Na stoisku o powierzchni 600 m2 przedstawiła kilkanaście nowych kolekcji, w których dominowały czernie połączone z naturalnymi dębami oraz industrialne odcienie betonu. W strefie Bloggers Zone zaprezentowano system Brolo, który był elementem specjalnej przestrzeni stworzonej we współpracy z blogerkami. Więcej informacji pod linkiem.

AkzoNobel wprowadza nowe, inspirujące kolory farb Dulux

AkzoNobel, światowy lider produkcji farb i lakierów, wprowadził na polski rynek nową paletę kolorów farb Dulux EasyCare oraz Dulux Kolory Świata. Wszystkie doskonale wpisują się w linię najmodniejszych w tym sezonie barw oraz inspirują do aranżowania pięknych i wyjątkowych wnętrz. Więcej informacji pod linkiem.

Grupa EKOTECH zamknęła rok 2018 z 319 tys. ton spoiwa TEFRA® dostarczonych na place budowy

W 2018 roku Grupa EKOTECH, lider w dziedzinie gospodarki obiegu zamkniętego, przetworzyła dla budownictwa ponad 300 tys. ton popiołu z węgla. Spoiwo TEFRA® posłużyło do budowy przeszło 800 km dróg ekspresowych i autostrad, dzięki czemu udało się zmniejszyć o 22% emisję szkodliwego dla środowiska CO2. Więcej informacji pod linkiem

Medisept rusza z internetową sprzedażą produktów do dezynfekcji z linii konsumenckiej

Produkty firmy Medisept umożliwiają codzienne utrzymanie czystości i higieny oraz skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi. Od lutego, produkty do dezynfekcji z linii konsumenckiej firmy Medisept dostępne są również za pośrednictwem sklepu internetowego dezynfekcja.pl. W ofercie online znajdują się m.in. spraye do rąk i stóp, preparaty do powierzchni, czy jednorazowe chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Pierwsze wdrożenie systemu Imperius

PROMAR, polska firma specjalizująca się w optymalizacji zużycia energii i mediów ma za sobą inaugurację systemu Imperius – nowatorskiego narzędzia do zdalnego zarządzania i monitorowania instalacji HVAC oraz OZE. Imperius został podłączony do urządzeń odpowiedzialnych za kontrolę i zarządzanie gospodarką cieplną oraz wodną w Barcinie i Piechcinie w woj. kujawsko-pomorskim. PROMAR udowadnia tym samym, że mniejsze miejscowości też mogą być SMART!

AkzoNobel zaprasza startupy do współpracy

AkzoNobel, lider innowacji na rynku farb i powłok, znany jest w branży ze swojego innowacyjnego podejścia do rozwoju produktów w kierunku bardziej przyjaznych użytkownikom i środowisku. Obecnie firma zaprasza startupy i scaleupy z całego świata do wzięcia udziału w jej nowy projekcie Paint the Future. Jego celem jest wyłonienie najnowocześniejszych i najbardziej rewolucyjnych pomysłów z różnych zakątków globu, które w połączeniu ze światową pozycją i doświadczeniem AkzoNobel, będą miały szansę zrewolucjonizować przyszłość branży. Więcej informacji pod linkiem: https://www.letspaintthefuture.com/  

Wesołych Świąt!

Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych miłością i radością, niosących odpoczynek w gronie najbliższych. Nowego Roku spełniającego wszystkie marzenia, pełnego optymizmu, śmiałych planów, kreatywnych pomysłów oraz niekończącego się pasma sukcesów, życzy zespół Consulting'n more!

Poszukujemy Stratega

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko PR Strategy Manager. Charakteryzuje Cię analityczny umysł, ale nie jesteś pozbawiony również kreatywności? Sprawdź naszą ofertę pracy pod linkiem: www.consultingandmore.pl/kariera/pr-strategy-manager/

Consulting’n more zaprosi do Polski agencje z całego świata

Agencja Consulting’n more została gospodarzem kolejnego zjazdu międzynarodowej sieci niezależnych agencji PR IPREX Global Communications. Zjazd odbędzie się w Warszawie na przełomie września i października przyszłego roku i wezmą w nim udział przedstawiciele agencji członkowskich z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Stanów Zjednoczonych. To pierwsza tego typu inicjatywa IPREX w Polsce. Więcej informacji pod linkiem.

Promar nowym klientem Consulting'n more

Consulting’n more rozpoczyna współpracę z firmą Promar – liderem na polskim rynku w zakresie optymalizacji zużycia energii oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą techniczną w budynkach. Współpraca obejmuje opiekę strategiczną, działania w mediach oraz komunikację na kanałach własnych firmy. Więcej informacji pod linkiem.