O nas

O Consulting’n more - zaufany partner z obszaru Public Relations

Agencja Consulting’n more powstała w 2008 roku w Warszawie. Dzięki organicznemu rozwojowi, podążaniu za trendami i wymaganiami rynkowymi, a także budowaniu zespołu złożonego z fachowców i pasjonatów, dzisiaj możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy dojrzałym, świadomym i zgranym kolektywem.

 

Do każdego realizowanego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. W kontakcie z Klientem stawiamy na partnerskie relacje i zrozumienie, dostosowując najefektywniejsze biznesowo narzędzia komunikacyjne do celów i możliwości budżetowych. W codziennej pracy ponad wszystko cenimy sobie dobre relacje, komfort pracy, wzajemną edukację i zaufanie.

 

Słowo klucz, które w najbardziej trafny sposób określa naszą firmę, to „ludzie”. Rozumiemy i słuchamy ludzi. Budujemy relacje międzyludzkie. Bazujemy na synergii doświadczenia ludzi. Istotą naszej pracy jest tworzenie i pielęgnowanie relacji z otoczeniem naszego Klienta. Budujemy relacje z mediami, środowiskiem lokalnym, partnerami biznesowymi i pracownikami.

 

W codziennej pracy przywiązujemy dużą wagę do budowania więzi również z naszymi Klientami. Wzajemne kontakty są ważne również wewnątrz naszego zespołu. Dbamy o szczere partnerskie stosunki pomiędzy jego członkami.

 

Nasze kompetencje łączy idea one stop shopu z zakresu szeroko rozumianych treści. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu zintegrowanej komunikacji spajającej świat PR-u, content marketingu oraz szeroko rozumianego online’u. Pracujemy w sferze mediów tradycyjnych, ale naszą specjalizacją jest również świat cyfrowego kontentu.

 

Przez blisko 10 lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki zróżnicowanych projektów dla Klientów reprezentujących takie branże jak: farmacja, telekomunikacja, meblarstwo, finanse, IT, usługi profesjonalne, handel, produkcja i wiele innych.

Szukasz Partnera z tego obszaru, któremu mógłbyś zaufać?

Witamy w Consulting’n more.

nasze kompetencje
Należymy do: