Aktualności

Bieżące informacje z działalności Consulting’n More

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą działalnością – informacjami o nowych Klientach, prowadzonych projektach, zmianach w zespole.

Medisept zaczyna współpracę z Rossmanem

W dniu 15 września do drogerii sieci Rossmann weszły trzy produkty konsumenckie firmy Medisept: spray do dezynfekcji rąk, spray do dezynfekcji stóp oraz spray do dezynfekcji powierzchni.  Consulting'n more jest odpowiedzialne za komunikację Medisept skierowaną do konsumentów - prowadzi działania media relations, a także aktywności z zakresu content marketingu. Projekt jest prowadzony we współpracy z naszą firmą partnerską THIS.    

Consulting’ n more wspiera POSM FACTORY

Consulting’n more wesprze działania komunikacji eksperckiej firmy POSM Factory. Agencja będzie odpowiedziala za działania prowadzone na profilu LinkedIN.

MAL-BUD kontynuuje współpracę z agencją Consulting’n more

Consulting’n more wesprze działania komunikacyjne dla firmy budowlanej MAL-BUD-1. Agencja poprowadzi biuro prasowe, a także będzie odpowiedzialna za działania marketingowe i kanały społecznoścowe.

Agencja Consulting’n more rozpoczęła współpracę z marką Belutti

Consulting’n more poprowadzi działania komunikacyjne dla producenta oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych marki Belutti. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania z zakresu media relations.

Agencja Consulting’n more rozpoczęła współpracę z firmą 10Clouds

Consulting’n more wesprze komunikacyjnie firmę 10Clouds, która tworzy rozwiązania technologiczne na zamówienie. Agencja poprowadzi dla firmy biuro prasowe. Będzie odpowiedzialna również za działania media relations, a także pozycjonowanie eksperckie.

Jägermeister i wakacyjna akcja konkursowa

To kolejny rok, w którym marka Jägermeister pojawia się na festiwalach muzycznych. W ramach działań komunikacyjnych agencja Consulting’n more była odpowiedzialna za przygotowanie koncepcji kreatywnej i koordynację działań związanych z pojawieniem się marki na festiwalach: Open’er i OFF.   Do naszych zadań należało przygotowanie kreacji postów konkursowych, jak również koordynacja związanej z konkursem kampanii promocyjnej prowadzonej na  kanałach społecznościowych. Uczestnicy konkursów mogli wygrać nie tylko karnety na festiwale muzyczne, lecz również wakacyjne gadżety takie jak: okulary, ponczo i hawajski naszyjnik  z kwiatów.

Kolejna edycja gazetki dla pracowników marki Meble Wójcik

Dla naszego Klienta marki Meble Wójcik przygotowaliśmy kolejne wydanie gazetki dla pracowników. Stanowi ona część komunikacji wewnętrznej firmy. Pracownicy będą mogli przeczytać w niej o aktualnościach z życia firmy, nowych i obecnych pracownikach, zmianach w firmie czy uzyskanych nagrodach.

Prima Power na Międzynarodowych targach Poznańskich

W dniach 6-9 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się targi ITM Innowacje Technologie Maszyny, na których pojawiła się firma Prima Power Polska. Nasz Klient zaprezentował na nich najnowsze maszyny wyposażone w automatykę – Laser Genius Compact Server i Punch Genius Compact Express z systemami załadunku i rozładunku.

TransferGO Polska nowym Klientem agencji Consulting’n more

Ideą powstania TransferGo Polska było stworzenie alternatywy dla monopolu banków oraz dużych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowych przelewów. Wysokie opłaty za przelewy, skomplikowane procedury oraz długi czas oczekiwania na ich realizację skłoniły naszego Klienta do stworzenia systemu, który byłby bardziej komfortowy w obsłudze.

Jak wygląda inteligentny dom w rzeczywistości?

To pierwszy w Polsce stworzony od podstaw, w pełni funkcjonalny dom inteligentny. Nowe miejsce na polskiej mapie technologii ma na celu prezentację rozwiązań automatyki budynkowej, wdrażanie i testowanie innowacyjnych projektów oraz pokazanie praktycznego wymiaru technologii jutra. Czarny Dom - bo taką nosi nazwę, to również kreatywna przestrzeń, wchodząca w interakcję z odbiorcą.Twórcą i pomysłodawcą projektu jest firma APA Group, która w budynku oprócz technologicznego showroomu, ma swoją siedzibę.