shape

Wpływamy na przyszłość Twojej firmy

shape

Tworzymy perspektywy

shape

Budujemy relacje

Firma w liczbach

shape 9

Lat na rynku

shape 13

Osób w zespole

shape 6744

Publikacji w mediach na temat naszych Klientów w 2016 roku

shape 180229

znaków ze spacjami przygotowywanych dziennie przez zespół

Aktualności

Jawar na targach we Frankfurcie

Wspieraliśmy naszego Klienta Jawar, podczas Targów ISH we Frankfurcie. Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za kompleksową koordynację stoiska targowego, a także projekty graficzne i promocję.

Targi Dom Inteligentny z udziałem Profbudu i APA Group

Nasi Klienci Profbud i APA Group wzięli udział w targach Dom Inteligentny, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wspólnie przygotowali projekt Dom Jutra, łączy w sobie design, wyśmienitą architekturę z komfortem i bezpieczeństwem. Stoisko Domu Jutra zostało wyróżnione nagrodą Best Expo za najlepszą ekspozycję.

Agencja shopperowa Addicters rozpoczęła współpracę z Consulting’n more

Shopperowa agencja marketingowa Addicters nawiązała współpracę z Consulting’n more. Agencja w ramach prowadzonych działań komunikacyjnych będzie odpowiedzialna za pozycjonowanie eksperckie w mediach oraz w kanałach społecznościowych.

Jawar przedłuża umowę z agencją Consulting’n more

Producent ceramiki kominowej Jawar przedłużył umowę z agencją Consulting’n more. Umowa między firmami obejmuje działania z zakresu doradztwa marketingowego oraz public relations.   Jawar to jeden z wiodących producentów ceramiki kominowej wytwarzanej w nowoczesnej technologii izostatycznego prasowania. Firma jako jedyna na świecie produkuje jednolite trójniki ceramiczne w zakresie średnic do 200mm, a także trójniki izostatyczne w kącie 45°.

Prime Power przedłuża umowe z agencją Consulting’n more

Miło nam poinformować, że firma Prima Power, wiodący producent  urządzeń i systemów do obróbki blachy oraz obróbki laserowej 2D i 3D, przedłużył umowę z agencją Consulting’n more. Firmy współpracują ze sobą od 3 lat.

People do not buy goods and services. They buy relations, stories and magic. Seth Godin