shape

Wpływamy na przyszłość Twojej firmy

shape

Tworzymy perspektywy

shape

Budujemy relacje

shape

shape

Firma w liczbach

shape 9

Lat na rynku

shape 13

Osób w zespole

shape 6744

Publikacji w mediach na temat naszych Klientów w 2016 roku

shape 180229

znaków ze spacjami przygotowywanych dziennie przez zespół

Aktualności

Consulting’ n more wspiera POSM FACTORY

Consulting’n more wesprze działania komunikacji eksperckiej firmy POSM Factory. Agencja będzie odpowiedziala za działania prowadzone na profilu LinkedIN.

MAL-BUD kontynuuje współpracę z agencją Consulting’n more

Consulting’n more wesprze działania komunikacyjne dla firmy budowlanej MAL-BUD-1. Agencja poprowadzi biuro prasowe, a także będzie odpowiedzialna za działania marketingowe i kanały społecznoścowe.

Agencja Consulting’n more rozpoczęła współpracę z marką Belutti

Consulting’n more poprowadzi działania komunikacyjne dla producenta oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych marki Belutti. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania z zakresu media relations.

Agencja Consulting’n more rozpoczęła współpracę z firmą 10Clouds

Consulting’n more wesprze komunikacyjnie firmę 10Clouds, która tworzy rozwiązania technologiczne na zamówienie. Agencja poprowadzi dla firmy biuro prasowe. Będzie odpowiedzialna również za działania media relations, a także pozycjonowanie eksperckie.

Jägermeister i wakacyjna akcja konkursowa

To kolejny rok, w którym marka Jägermeister pojawia się na festiwalach muzycznych. W ramach działań komunikacyjnych agencja Consulting’n more była odpowiedzialna za przygotowanie koncepcji kreatywnej i koordynację działań związanych z pojawieniem się marki na festiwalach: Open’er i OFF.   Do naszych zadań należało przygotowanie kreacji postów konkursowych, jak również koordynacja związanej z konkursem kampanii promocyjnej prowadzonej na  kanałach społecznościowych. Uczestnicy konkursów mogli wygrać nie tylko karnety na festiwale muzyczne, lecz również wakacyjne gadżety takie jak: okulary, ponczo i hawajski naszyjnik  z kwiatów.

People do not buy goods and services. They buy relations, stories and magic. Seth Godin