shape

Wpływamy na przyszłość Twojej firmy

shape

Tworzymy perspektywy

shape

Budujemy relacje

shape

shape

Firma w liczbach

shape 9

Lat na rynku

shape 13

Osób w zespole

shape 6744

Publikacji w mediach na temat naszych Klientów w 2016 roku

shape 180229

znaków ze spacjami przygotowywanych dziennie przez zespół

Aktualności

Kolejna edycja gazetki dla pracowników marki Meble Wójcik

Dla naszego Klienta marki Meble Wójcik przygotowaliśmy kolejne wydanie gazetki dla pracowników. Stanowi ona część komunikacji wewnętrznej firmy. Pracownicy będą mogli przeczytać w niej o aktualnościach z życia firmy, nowych i obecnych pracownikach, zmianach w firmie czy uzyskanych nagrodach.

Prima Power na Międzynarodowych targach Poznańskich

W dniach 6-9 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się targi ITM Innowacje Technologie Maszyny, na których pojawiła się firma Prima Power Polska. Nasz Klient zaprezentował na nich najnowsze maszyny wyposażone w automatykę – Laser Genius Compact Server i Punch Genius Compact Express z systemami załadunku i rozładunku.

TransferGO Polska nowym Klientem agencji Consulting’n more

Ideą powstania TransferGo Polska było stworzenie alternatywy dla monopolu banków oraz dużych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowych przelewów. Wysokie opłaty za przelewy, skomplikowane procedury oraz długi czas oczekiwania na ich realizację skłoniły naszego Klienta do stworzenia systemu, który byłby nie tylko szybki, ale przede wszystkim tani, bezpieczny i prosty w obsłudze. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Ciągły rozwój oraz chęć dostarczenia najlepszych rozwiązań spowodował, że obecnie firma postanowiła aktywnie wejść na rynek niemiecki, oferując całkowicie darmowe przelewy do Polski w opcji FREEMIUM.

Jak wygląda inteligentny dom w rzeczywistości?

To pierwszy w Polsce stworzony od podstaw, w pełni funkcjonalny dom inteligentny. Nowe miejsce na polskiej mapie technologii ma na celu prezentację rozwiązań automatyki budynkowej, wdrażanie i testowanie innowacyjnych projektów oraz pokazanie praktycznego wymiaru technologii jutra. Czarny Dom - bo taką nosi nazwę, to również kreatywna przestrzeń, wchodząca w interakcję z odbiorcą.Twórcą i pomysłodawcą projektu jest firma APA Group, która w budynku oprócz technologicznego showroomu, ma swoją siedzibę.

Święto OpenSource – bezpłatne forum i warsztaty IT w Warszawie

Już 6 czerwca profesjonaliści, managerowie działów IT oraz pasjonaci technologii będą mieli szansę spotkać się w Warszawie podczas OSEC Forum 2017. Jest to pierwsza edycja darmowej konferencji, organizowanej przez firmę OSEC. Jako agencja wspieramy wydarzenie w prowadzeniu działań PR, a także koordynujemy kampanię marketingową.

People do not buy goods and services. They buy relations, stories and magic. Seth Godin